Nuotakos puokštė

Viena gražiausių dienų – ta, kai mergina tampa nuotaka. Vestuvių dieną nuotaką lydinčios gėlės atspindi jos visumą, tampa stiliaus, idėjos akcentu ir turi harmoningai susilieti su vestuvine apranga.
Šiuolaikinės nuotakos labai skirtingos, vienos – drąsios ir ryškios, kitos –subtiliai trapios, tačiau kiekviena yra išskirtinė, unikali. Nuotakos puokštė turi būti skoninga, moderni ir svarbiausia, sukurta kokybiškai bei su meile. Visa tai – auksinės mano darbo taisyklės, kurių niekuomet nesulaužau.

Dievinu savo profesiją, todėl stengiuosi sukaupti kuo daugiau žinių ne tik apie klasikinį gėlių asortimentą, bet ir apie nuolat atsinaujinančias Lietuvos ir pasaulio vestuvių floristikos tendencijas.

Svarbiausias mano tikslas, kuriant puokštę nuotakai – sugebėti jai parinkti tobulą gėlių derinį. Tai puokštė, kuri išliks atmintyje visą gyvenimą ir labai dažnai primins bei atgaivins jautriausių akimirkų atsiminimus. Kiekvieną kartą stengiuosi pažinti savo nuotaką: pamatyti jos suknelę, aptarti detales, idėją, suvokti būsimų vestuvių stilistiką. Susitikimo metu su Jumis aptarsime kokios gėlės Jums gražiausios, kartu surasime fantastišką būsimos puokštės akcentų derinį.
Puokštės viziją pirmiausia visuomet perkeliu į pieštinį eskizą su paaiškinimais apie pasirinktas gėles. Tai leis Jumspamatyti, pažinti ir pajusti kiekvieną puokštės akcentą.

Kada komponuojama nuotakos puokštė?
Nuotakos puokštė visada kuriama naktį arba ankstyvą šventinės dienos rytą, kad gėlės išliktų kuo gaivesnės visą dieną. Kiekviena puokštė pas nuotaką keliauja tik jai pritaikytoje dėžutėje ar specialioje vazelėje. Už tai gėlės atsilygina tobulu efektu. Taip išskirtinai sukurta ir pristatoma puokštė suteikia nepamirštamą ir fantastišką ypatingos dienos, detalių, grožio ir harmonijos jausmą, o Jums nebereikia niekuo rūpintis, tik kaip nuoširdžiai pasimėgauti vykstančia magija.

Date: