Apie

Į kiekvieną šventę žvelgiu su meile, rūpesčius ir atsakomybe. Galiu drąsiai teigti, kad dirbu savo svajonių darbą. Pagrindinės vertybės, kurias puoselėjame - profesionalumas, visapusiškas atsidavimas, aukšti kokybės standartai, įsiklausymas į kliento norus bei poreikius, paslaugų aktualumas šiuolaikiniam žmogui. Po ilgų praktikos metų ir galybės įgyvendintų renginių, stilius bei bohemiškas laisvumas kūryboje ateina savaime.
Jau 16 metų esu ištikima floristikos ir dekoravimo sričiai. Per šiuos metus sukūriau daugybę komercinių ir meninių darbų, sukaupusi neįkainojamos patirties tiek rišant, kuriant individualias puoštes, gėlių kompozicijas mano klientams, tiek įgyvendinant didelius šventinius užsakymus. Žinių sėmiausi iš Lietuvos ir užsienio meistrų, nuolat dalyvauju įgūdžių tobulinimo seminaruose bei kursuose. Floristikos subtilybių mokau pradedančiuosius ir jau pažengusius floristus.
Išsilavinimas ir veikla: dailės pedagogikos bakalauras (VPU), floristo profesija (VPVMC). Nuo 2015 m. priklausau Lietuvos floristų asociacijai. 2015 m. laimėjau ``Wedding Awards Lithuania 2015`` pagrindinį prizą -``Geriausia nuotakos puokštė``. Nuo 2016 m. vedu savo prekiniu ženklu pažymėtus kursus pradedantiesiems, individualias pamokas pažengusiems. Jau septintus metus organizuoju ir vedu išskirtines vakarones „MOTERYS IR GĖLĖS“. Mano gėlių projektus galima išvysti spaudoje: ``Vestuvės.lt`` žurnale, LRT.lt, Lrytas.lt portaluose.
Dėkoju kiekvienam užsukusiam į mano ``BOHEMIAN GARDEN`` internetinius namus. Laukiu Jūsų apsilankymo savo gėlių, floristikos ir dekoro butike Užupyje. Jame galite išsirinkti sau ar savo artimajam gražiausių gėlių, mielų dovanėlių, čia pat sukursiu puokštę. Visuomet padėsiu ir patarsiu. Prie puodelio arbatos galime aptarti, kaip susikurti gražiausią gėlėmis žydinčią ir kvepiančią šventę. Keliaukime link svajonių kartu!

Komanda

Art de Vivre & Art de Recevoir

Eglė Kazokaitė
Butiko įkūrėja, floristė-dekoratorė, renginių dizainerė
Edita Musteikienė
Floristė- apželdinimo dizainerė
Alina Žutautaitė
Floristė - edukologė

„Su Egle Kazokaite esame įgyvendinę ne vieną floristinį projektą, jos darbai – sukurtos išskirtinės puokštės – puošia mūsų žurnalo puslapius jau daug metų. Neabejotinai – tai viena profesionaliausių florisčių Lietuvoje, gebanti kurti įspūdingas puokštes tiek užsakomiesiems spaudos projektams, įvairioms dekoro bei mados fotosesijoms, tiek įsiklausyti į individualių užsakovų pageidavimus. Labiausiai žavi Eglės kūrybingumas, nestandartinis požiūris, aukštai išsikelta kokybės kartelė ir begalinis atsidavimas savo darbui. Ji išties moka stebinti, jos kurtoms puokštėms neliksite abejingi, nes kiekviena jų – lyg meno kūrinys!“

Goda Šleinytė-M. Žurnalo „ Vestuvės.lt“ vyr. redaktorė

Miela, Egle, sukūrėt pačią nuostabiausią, gražiausią ir kvapniausią puokštę. Jaunikis negalejo atsistebėt jos aromatu. Ačiū!!!

Kristina Gražytė

Eglute, tu šaunuolė, pati nuostabiausia. Sugebi sukurti šventę, kad žmogus ar moteris, čia jau kaip įvardinsi, pasijustų geriau, džiaugtųsi gyvenimu. Ačiū!!!!

Rasa Kapučinskiene

#flowering #Adama #office #colors #grožis Už rūpestingą persodinimą sakome AČIŪ

Įmonė "ADAMA" yra mano ilgametis ir vienas pirmųjų klientų.

Pries 5 metus likimas suvedė su Egle. Labai džiaugiuosi, nes nuo to laiko pamiršau ką reiškia jaudintis dėl gėlių: kur nupirkti ar užsakyti, ar gražiai padarys. Užsakant pas Eglę aš tiesiog žinau, kad viskas bus tobula. Kiekviena puokštė, kiekviena gėlytė bus pilna meilės, nes būtent taip Eglė atlieka savo darbą. Su meile

Julija Borkovskaja

Rekomenduoju 100 ir daugiau procentų. Tai ką Eglė daro yra tiesiog magija. Beprotiškas ačiū už visas gražiausias puokštes, kurias esu gavusi ir dar tikiu, kad gausiu ne vieną. Už taip jaukiai praleistą mergvakarį pinant vainikus iš gėlių ir tą atmosferą, kuriai net trūksta žodžių apsakyti.

Julija Grochiackaja

Egle, Jūs tapote tikrąja mūsų šventės gėlių fėja. Nepakartojamos kompozicijos, greitas darbas ir malonus bendravimas. Jaunosios puokštė sulaukė kalno komplimentų net iš visko mačiusių operatorių. Tik patys geriausi žodžiai, tik patys geriausi atsiliepimai, tik pačios didžiausios rekomendacijos. Nuo mūsų didelis ir nuoširdus AČIŪ.

Edita ir Remigijus Zavackai

Norime padėkoti mūsų gėlių fėjai @eglekazokaite už nuostabias puokštes ir pagalbą svarbiausią mūsų dieną. Likome sužavėti ir jautėmės tikrai, kaip pasakoje. Kaip subtiliai ji sugebėjo suprasti ir perteikti mūsų norus be jokios mūsų kontrolės! Eglė yra dėmesinga, tikrai mylinti savo darbą ir visiškai atsiduoda jam. Džiaugiamės, kad patekome į tokio specialisto rankas!

Jelena ir Artur Beliajevai

Nepamirškite meilės ir širdies - jos svarbiausios. Ir dar, gyvenimas mus suveda su tokiais žmonėmis, kurių mums reikia. Viena jų - talentingoji floristikos magė @eglekazokaite Ačiū tau, Eglut, už tai, kuo gyveni ir už emocijas, kurias kuri gėlėmis.

Gabrielė Miliūtė