Pristatymas ir apmokėjimas

Apmokėjimas

Užsakymai yra apmokami prieš gėlių pristatymą. Pildant užsakymo formą galėsite pasirinkti Jums patogiausią apmokėjimo variantą.

Pristatymas

Užsakymų Priėmimas

Užsakymus gėlėms, puokštėms ir augalams galima pateikti internetu 24 valandas per parą arba skambinant telefonu darbo dienomis nuo 10.00 iki 19 valandos, bei savaitgaliais nuo 10 iki 15.00 valandos.

Pristatymo Laikas

Apmokėtus užsakymus pristatome darbo dienomis nuo 10.00 iki 20.00 valandos. Tos pačios dienos užsakymai priimami iki 12.00 valandos. Taip pat esant galimybei, stengiamės pristatyti gėles ir augalus išeiginių, bei švenčių dienomis. Šventinėmis dienomis ir savaitgaliais pristatymas gali būti ribotas.

Pristatymo Vieta

Pristatome gėles ir augalus Vilniaus mieste ir užmiestyje. Jei užsakymas siunčiamas į kitus miestus, pristatymo data gali būti ne visada tiksliai nustatyta, ypač švenčių ir savaitgalio dienomis.

Pristatymas į Specialiąsias Vietas​

Siunčiant gėles į viešbutį, būtina nurodyti kambario numerį, vardą ir pavardę, kaip nurodyta viešbučio klientų knygoje. Siunčiant gėles į ligoninę, būtina nurodyti skyriaus, palatos numerį arba gavėjos pavardę, jei gėlės siunčiamos į gimdymo namus.

Pristatymo Kaina

Prekių pristatymo kaina Vilniuje yra 10 Eurų. Į Vilniaus užmiestį ir nedarbo dienomis kaina – pagal susitarimą.

Šventinės Dienos

Švenčių ir savaitgalio dienomis gali būti ribotas pristatymas. Pavyzdžiui, penktadieniais ir švenčių išvakarėse gali būti neįmanoma pristatyti gėlių.

Oro Sąlygos

Nepalankioms oro sąlygoms (karšta vasarą arba žemos žiemą) gali būti pritaikyta pristatymo data dėl augalų apsaugos nuo nepalankių temperatūrų.

Pristatymas per Kurjerius

Pasirinkus šią parinktį, kurjerių kompanija pristatys prekes per 2–7 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Kurjeris prieš atvykdamas susisieks su Jumis telefonu dėl pristatymo detalių. Būtina atsižvelgti į tai, kad penktadieniais ir švenčių išvakarėse kurjerių tarnybos gali nedirbti, todėl pristatymo galimybės gali būti ribotos.

Atsiėmimas Parduotuvėje

Visada yra galimybė nemokamai atsiimti užsakytas prekes tiesiogiai fizinėje parduotuvėje.

​Teisingo Adreso Svarba

Prašome atidžiai patikrinti pristatymo vietos adresą, ir kontaktus. Mes neatsakome už užsakymo neįvykdymą ar delsimą dėl neteisingai nurodyto gavėjo adreso ar kontaktų.​

Užsakymo Pageidavimai

Užsakymo metu galima nurodyti norimą pristatymo dieną. Stengiamės atsižvelgti į šiuos pageidavimus, tačiau kai kuriais atvejais gali prireikti laiko užsakymui įvykdyti.

Specialieji Užsakymai

Jei turite ypatingą užsakymą ar norite sužinoti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis. Gėlių pristatymo tikslus laikas gali būti garantuojamas tik pasitarus su mumis. Į pristatymo garantiją neįeina vietos, tokios kaip stovyklavietės, karinės bazės, laivai, jūrų uostai ar oro uostai.

Atsisakymas Priimti Gėles

Jei gavėjas atsisako gėlių be pateisinamos priežasties, pinigai negražinami.

Grąžinimas

Kai užsakymas yra įvykdytas arba gėlės jau paruoštos pristatymui – pinigai negrąžinami.